Onesti.Forumz.Ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati)

3 participan?i

In jos

Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) Empty Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati)

Mesaj  alexutzzz Joi Mar 13, 2008 8:04 pm

Nume: Lethal CS Guide

Descriere: Nu stiu sigur ce sa va spun decat ca este un ghid (pentru cei din PGL cred) cu imagini, explicatii, scris de un jucator profesionist ...si este destul de mare (fisierul ca dimensiune !)..in care va explica cum sa jucati mai bine, cum sa miscati mausul (combinatii de taste..)..NU am citit tot ca e prea mult; daca totusi apuca cineva sa il citeasca sa puna aici o descriere pls.. [Vedeti ca este in engleza !]

Dimensiune: 82 Mb

Parti: 2 (1 parte = 48mb)

Descarcare: Partea1 Partea2
avatar
alexutzzz
Onesti 1
Onesti 1

Numarul mesajelor : 37
Varsta : 31
Warm :
Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/03/2008

Sus In jos

Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) Empty Re: Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati)

Mesaj  *LALEAGANE*Fabian Joi Mar 13, 2008 8:04 pm

GG foarte frumos
*LALEAGANE*Fabian
*LALEAGANE*Fabian
Onesti 4
Onesti 4

Numarul mesajelor : 156
Varsta : 31
Localizare : Hunedoara
Warm :
Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/03/2008

https://onesti.canadian-forum.com

Sus In jos

Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) Empty Re: Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati)

Mesaj  Tig3r_ang3l Joi Apr 24, 2008 11:51 am

foarte misto gg Very Happy
Tig3r_ang3l
Tig3r_ang3l
Onesti Sponsor
Onesti Sponsor

Numarul mesajelor : 193
Varsta : 31
Warm :
Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/04/2008

Sus In jos

Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati) Empty Re: Lethal CS Guide (Info: Ghid de CS pentru jucatori avansati)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum